Медики назвали найкорисніші продукти для продовження молодості і боротьби зі зморшками

Щоб залишатися молодими і красивими, важливо стежити за своїх раціоном і наповнювати його продуктами, яким властивий антивіковий ефект. Медики рекомендують включити до свого меню авокадо, сочевицю, лосось, зелений чай і всі види капусти. Про унікальні властивості цих продуктів розповімо нижче.

Медики назвали найкорисніші продукти для продовження молодості і боротьби зі зморшками - today.ua

Авокадо

У цьому продукті міститься олія, яка захищає клітини від вільних радикалів і відповідає за зволоження шкіри зсередини. Фрукт виводить з організму зайвий холестерин, а також знижує ризик розвитку діабету. Корисний для жінок вітамін Е міститься в авокадо у великих кількостях. Його ще називають "вітаміном молодості", так як при його нестачі шкіра і організм швидше старіють.

Сочевиця

Медики назвали найкорисніші продукти для продовження молодості і боротьби зі зморшками Сочевиця містить ресвератрол, який захищає клітини ДНК від передчасного старіння. У цій крупі також міститься велика кількість вітаміну А, що необхідний для здоров'я шкіри, волосся, нігтів і зубів, а також велика кількість мікроелементів: кальцій, магній, калій, фосфор, залізо, а також жирні кислоти Омега-3 і Омега-6. А ще сочевиця - це легкозасвоюваний білок, який корисний при будь-яких дієтах.

Лосось

У лососі міститься величезна кількість жирів Омега-3, які сприяють потужному ліфтінгу шкіри, корисні для зубів і нігтів. Для здоров'я серця ця риба також просто незамінна.

Зелений чай

Жоден продукт не містить стільки антиоксидантів, скільки зелений чай. Щоб зберегти молодість шкіри, досить вживати 3-4 чашки зеленого чаю в день. Охолоджені пакетики з чаєм ефективно допоможуть позбутися від мішків під очима.

Раніше повідомлялося, які овочі при тривалому і неправильному зберіганні стають шкідливими для організму.

ДЖЕРЕЛОzdorove.clutch.ua