Медики назвали найкорисніше м'ясо для імунітету

Білок грає дуже важливу роль у зміцненні імунної системи, а одним із джерел білка є м'ясо. Дієтолог Світлана Фус розповіла, в якому м'ясі міститься найбільше білка і його можна вживати щодня.

Медики назвали найкорисніше м'ясо для імунітету - today.ua

За словами медика, саме куряче філе має великий запас амінокислот, недолік яких може позначитися на стані імунітету.

"Якщо ми дбаємо про нашу імунну систему, ми повинні пам'ятати, що вона без білка, а точніше без повноцінного набору амінокислот, не працює. ⁣⁣Прі дефіциті яких-небудь амінокислот наші імунні клітини, які синтезують імуноглобуліни, просто не в змозі побудувати нормальні імуноглобуліни, причому в потрібному для імунної відповіді кількості ", - роз'яснила Світлана Фус.

Медики назвали найкорисніше м'ясо для імунітету Максимальна кількість білка міститься в курячому філе. Крім того, в м'ясі курки містяться вітаміни А, РР, В1, В2, В5, В6, В9, В12, С, Е, бета каротин, мінерали фтор, мідь, хром, фосфор, кобальт, сірка, хлор, натрій, магній, йод, залізо, калій та інші корисні речовини. Неодноразово доведено, що ті, хто регулярно вживає варене м'ясо курки, набагато рідше страждає від простудних захворювань, ніж ті, хто віддає перевагу свинині та яловичині.

Раніше повідомлялося, як приготувати смачні і соковиті м'ясні котлети без звичного для всіх господинь інгредієнта.

ДЖЕРЕЛОkurs.com.ua