Масло знижує тиск: вчені знайшли новий метод боротьби з гіпертонією

Ті люди, яких турбує високий тиск, не перестають знаходити все нові способи боротьби з гіпертонією. Вчені з'ясували, що щоденне вживання оливкової олії першого віджиму знижує кров'яний тиск. Стаття про це опублікована в спеціалізованому журналі Nutrients.

Масло знижує тиск: вчені знайшли новий метод боротьби з гіпертонією - today.ua

Австралійські вчені провели експеримент за участю жителів різних країн. Було доведено, що вживання чотирьох столових ложок оливкової олії першого віджиму в день здатне знижувати центральний і периферичний систолічний артеріальний тиск на 2,5 і 2% відповідно. Дослідження проводилися на п'ятдесяти здорових дорослих людях з різним життєвим досвідом і дієтичними звичками.

Автор проекту Катерина Сарапіс розповіла, яким чином оливкова олія впливає на гіпертонію. За словами професора, до її складу входять різні активні сполуки, такі як поліфеноли, які відомі своїми протизапальними і антиоксидантними властивостями. Масло знижує тиск: вчені знайшли новий метод боротьби з гіпертонією Таким чином, навіть в якості профілактики серцево-судинних захворювань додайте в свій раціон оливкову олію. Особливо це стосується людей старше 40 років. Цей продукт запобігає атеросклерозу, до якого більш схильні люди старшого віку. Також оливкова олія зменшить ймовірність закупорки артерій і знизить рівень "поганого" холестерину.

Раніше повідомлялося, які продукти повинні бути у вашому холодильнику в період респіраторних інфекцій.

ДЖЕРЕЛОglavred.info