Коронавірусом можна заразитися через заморожені продукти: вчені зробили нове неймовірне відкриття

Причиною зараження коронавірусом в Китаї, В'єтнамі та інших країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону могли стати заморожені продукти. До такого висновку дійшли вчені Національного університету Сінгапуру Дейла Фішера. Відповідна публікація з'явилася на платформі bioRxiv.

Коронавірусом можна заразитися через заморожені продукти: вчені зробили нове неймовірне відкриття - today.ua

Вченими було доведено, що частинки коронавіруса можуть виживати при температурах і в період часу, які зазвичай використовуються при транспортуванні і зберіганні заморожених продуктів. Наприклад, в замороженому м'ясі та рибі - свинині, курятині та форелі, вірус залишався життєздатним протягом трьох тижнів після заморозки до -20 і -80 ° С.

Під час експерименту сінгапурські вчені вимірювали, скільки живих вірусних частинок залишалося на поверхні зразків при взаємодії з низькими температурами, і з'ясувалося, що практично всі вірусні частинки залишалися життєздатними. Таким чином, холоду коронавірус не боїться. Коронавірусом можна заразитися через заморожені продукти: вчені зробили нове неймовірне відкриття Коронавірус є стійким також і до високих температурних показників. Французькі вчені провели експеримент, який довів, що деякі штами СOVID-19 здатні розмножуватися усередині організмів навіть при нагріванні до 60 градусів Цельсія.

Раніше канадські вчені прийшли до висновку, що антиоксидант ресвератрол, який міститься у вині, зміцнює імунну систему, позитивно впливає на легені і протистоїть коронавірусу.

ДЖЕРЕЛОhttps://korrespondent.net/tech/4265500-uchenye-koronavyrusom-mozhno-zarazytsia-cherez-zamorozhennuui-edu