Комаровський розповів про вакцінацію бананами, як засобі від інфекційніх хвороб

Автор: Лобанова Єлизавета

Педіатр Євген Комаровський часто в своїх відеоблогах відповідає на запитання підписників, деякі з яких здаються досить дивними. Нещодавно лікаря запитали про вакцинацію бананами, яка нібито захищає від вірусних захворювань. Комаровський назвав дане твердження міфом, яке до реального життя не має ніякого відношення.

Комаровський розповів про вакцінацію бананами, як засобі від інфекційніх хвороб - today.ua

Підписниці, яка задала Комаровскому таке питання, він відповів: "Я Вам щиро рекомендую звернутися до психіатра. Якщо ви вважаєте, що через банан відбувається прихована вакцинація, то ви погано себе почуваєте і цього не помічаєте".

Комаровський не втримався і пожартував, що через банани людей можуть чіпувати марсіани, але це до вакцинації не має ніякого відношення.

"Це марсіани, яких прислали з Юпітера ... Вони нас чіпірують, щоб інтелектуальні резерви людства спрямувати на розвиток марсіанського суспільства", - зазначив Комаровський.

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Генштаб ЗСУ відреагував на скандал із “обманом у рекрутингу“: офіційне роз'яснення

Графіки не лише для світла: в українському місті воду даватимуть по годинам

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Що стосується вакцинації від коронавіруса, яку багато хто в нашій країні очікує з нетерпінням, Комаровський відповів, що вона буде доступна в кращому випадку лише через 4 роки, якщо не докласти належних зусиль.

Раніше Євген Комаровський настійно порекомендував робити щеплення від грипу, поки в доступі немає вакцини від коронавіруса.