Комаровський розповів, чому в українських школах неправильно борються з коронавірусом

Автор: Лобанова Єлизавета

Доктор Євген Комаровський прокоментував можливе зростання захворюваності коронавірусом з середини жовтня через повне ігнорування запобіжних заходів у школах. За словами медика, в навчальних закладах дотримуються не тих заходів, які дійсно необхідні, щоб діти не підхопили вірус.

Комаровський розповів, чому в українських школах неправильно борються з коронавірусом - today.ua

"Те, що в наших школах називається« заходами», це, в більшості випадків, з епідеміологічної точки зору - абсолютна маячня. Ось ці діти нещасні в масках на прогулянках. Це - маячня. Це - закриті класи, які опромінюють ультрафіолетом, це діти, які миють руки з ранку до ночі ... ", - зазначив Комаровський.

Комаровський акцентує увагу на тому, що в школах потрібно в першу чергу провітрювати класи, запастися термометрами і гігрометрами, щоб котролювати температуру і вологість повітря, а не "відмивати гроші на масках, санітайзерах, на митті підлоги хлоркою, на нещасних дітях в масках".

"Так це ж треба, скільки розуму, щоб знизити там температуру - провітрити. А якщо не дай Бог, відкрили вікно, а потім у Васі - соплі, прибіжить ж його особливо розумна розлючена мати з криком:« Що ж ви довели мою нещасну дитину і заразили її вашим сквозняком коронавірусів! ", - заявив Комаровський.

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Генштаб ЗСУ відреагував на скандал із “обманом у рекрутингу“: офіційне роз'яснення

Графіки не лише для світла: в українському місті воду даватимуть по годинам

Комаровський вважає, що в українських школах по відношенню до запобіжних заходів, пов'язаних з коронавірусом, відсутня логіка і здоровий глузд.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Коли страхи батьків або переконаність батьків у тому, як треба дбати про здоров'я дітей, визначають політику держави, конкретної школи, де вони вважають, що повинні поставити кварцову лампу і натопити добре. А це маячня все", - додав медик.

Раніше Євген Комаровський розповів, як щеплення від грипу може допомогти в разі коронавіруса.