Дієтологи назвали допустиму для здоров'я дозу алкоголю на Новий рік

Новий рік асоціюється у всіх з шампанським і мандаринами. Допустима доза алкоголю у кожної людини своя, але дієтологи визначили норму, яку не слід порушувати, щоб не нашкодити своєму здоров'ю. Наприклад, один-два келихи шампанського можуть бути навіть корисні, а ось якщо випити більше, то для когось це буде небезпечно.

Дієтологи назвали допустиму для здоров'я дозу алкоголю на Новий рік - today.ua

За словами наукового співробітника ФГБУН "Фіц харчування і біотехнології" Анни Кошечкіної, ігристе вино у невеликих дозах здатне розслабляти, заряджати позитивною енергією, і надає важливий психологічний ефект на організм. Та й святкового настрою без шампанського у вас може не з'явитися.

Однак, якщо ви не можете обмежитися парою келихів, то потрібно бути готовим до того, що сп'яніння настане дуже швидко. У шампанському міститься вуглекислий газ, через що хмільний ефект настає набагато швидше, ніж від більш міцних напоїв. Дієтологи назвали допустиму для здоров'я дозу алкоголю на Новий рік Дієтологи зазначають, що шампанське протипоказано людям з хронічними захворюваннями, вагітним і годуючим жінкам, підліткам, а також людям з індивідуальною непереносимістю напою. Замінити новорічний напій можна лимонадом або газованою водою з соком. На стіл можна подати морс або компот, що буде ще корисніше для здоров'я.

Раніше дієтологи дали поради, як схуднути до Нового року, повністю виключивши з раціону алкоголь.

ДЖЕРЕЛОgolos.ua